Skip to Content

Bygg & anläggning

Henrik Josefsson
Produktionschef / Säljare - Kranbilar & Maskintrailers
Tel: 036-35 10 06
E-post: henrik.josefsson@transab.se
Maria Walldén
Trafikledare / Säljare - Tippkranbilar, Hasselfors Garden
Tel: 036-35 10 04
E-post: maria.wallden@transab.se
Christian Tenggren
Trafikledare / Säljare - Höglandet
Tel: 0380-55 68 82
E-post: christian.tenggren@transab.se
Magnus Eriksson
Trafikledare / Säljare - Kranbilar & Maskintrailers
Tel: 036-35 10 08
E-post: magnus.eriksson@transab.se
Håkan Lindh
Trafikledare / Säljare - Mobilkranar
Tel: 036-30 30 70
E-post: hakan.lindh@transab.se
Cecilia Svenningsson
Administration / Trafikledare
Tel: 036-35 10 19
E-post: cecilia.svenningsson@transab.se
Ola Elmner
Projektansvarig & Trafikledare / Säljare - Asfaltbilar
Tel: 036-35 10 03
E-post: ola.elmner@transab.se
David Larsson
Trafikledare / Säljare - Asfaltbilar & Anläggningsbilar
Tel: 036-35 10 17
E-post: david.larsson@transab.se
Mats Andersson
Trafikledare / Säljare - Anläggningsbilar Jönköping
Tel: 036-35 10 11
E-post: mats.andersson@transab.se
Jonas Johansson
Trafikledare / Säljare - Maskintjänster
Tel: 036-35 10 16
E-post: jonas.johansson@transab.se