Skip to Content

Bygg & anläggning

Pontus Eklöf
Affärsområdeschef Bygg & Anläggning
Tel: 036-35 10 05
E-post: pontus.eklof@transab.se
Ola Elmner
Projektansvarig & Trafikledare / Säljare - Asfaltsbilar, grustrailers
Tel: 036-35 10 03
E-post: ola.elmner@transab.se
Maria Walldén
Trafikledare / Säljare - Tippkranbilar
Tel: 036-35 10 04
E-post: maria.wallden@transab.se
Fredric Ackeby
Trafikledare / Säljare - Maskiner
Tel: 036-35 10 16
E-post: fredric.ackeby@transab.se
Henrik Josefsson
Trafikledare / Säljare - Kranbilar & Maskintrailers
Tel: 036-35 10 06
E-post: henrik.josefsson@transab.se
Magnus Eriksson
Trafikledare / Säljare - Kranbilar & Maskintrailers
Tel: 036-35 10 08
E-post: magnus.eriksson@transab.se
Christian Tenggren
Trafikledare / Säljare - Höglandet
Tel: 0380-55 68 82
E-post: christian.tenggren@transab.se
Linette Holmberg
Trafikledare / Säljare - Höglandet
Tel: 0383-76 39 90
E-post: linette.holmberg@transab.se
Cecilia Svenningsson
Trafikledare
Tel: 036-35 10 19
E-post: cecilia.svenningsson@transab.se
Håkan Lindh
Trafikledare / Säljare - Mobilkranar
Tel: 036-30 30 70
E-post: hakan.lindh@transab.se