Skip to Content

Bygg & anläggning

Niklas Andersson
Affärsområdeschef Bygg & Anläggning, Entreprenad
Tel: 036-35 10 01
E-post: niklas.andersson@transab.se
Ola Elmner
Projektansvarig & Trafikledare / Säljare - Asfaltsbilar, grustrailers
Tel: 036-35 10 03
E-post: ola.elmner@transab.se
Ronny Britsmar
Trafikledare / Säljare - Anläggningsbilar
Tel: 036-35 10 11
E-post: ronny.britsmar@transab.se
Maria Walldén
Trafikledare / Säljare - Tippkranbilar
Tel: 036-35 10 04
E-post: maria.wallden@transab.se
Fredric Ackeby
Trafikledare / Säljare - Maskiner
Tel: 036-35 10 16
E-post: fredric.ackeby@transab.se
Henrik Josefsson
Trafikledare / Säljare - Kranbilar & Maskintrailers
Tel: 036-35 10 06
E-post: henrik.josefsson@transab.se
Olle Isaksson
Trafikledare / Säljare - Specialtransporter, större kranbilar
Tel: 036-35 10 05
E-post: olle.isaksson@transab.se
Georg Ekholst
Trafikledare / Säljare - Höglandet
Tel: 0383-76 39 90
E-post: georg.ekholst@transab.se
Christian Tenggren
Trafikledare / Säljare - Höglandet
Tel: 0380-55 68 82
E-post: christian.tenggren@transab.se
Håkan Lindh
Trafikledare / Säljare - Mobilkranar
Tel: 036-30 30 70
E-post: hakan.lindh@transab.se